Zabezpečovací systémy

Nabízíme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů
pro objekty menší a střední velikosti.ezs
Elektronické zabezpečovací systémy (EZS), nazývané také jako alarmy, slouží k informování majitele objektu nebo hlídací agentury o vniknutí nežádoucí osoby do střeženého prostoru, případně o požáru nebo jiné události v objektu.

Systém se skládá ze zabezpečovací ústředny, ovládací klávesnice pro aktivaci a deaktivaci systému, z detektorů a z koncového zařízení, které uvědomí uživatele o narušení objektu – sirény, telefonního komunikátoru, GSM komunikátoru, případně komunikačního systému s pultem centralizované ochrany.

Po aktivaci některého z detektorů zašle ústředna informaci na mobilní telefon, předá zprávu na pult centralizované ochrany nebo spustí sirénu v objektu – podle požadavků zákazníka.

Zabezpečovací systémy je možné použít jak ve vnitřních, tak ve venkovních prostorech. Zabezpečovací systémy je možné rozšířit o tísňové hlásiče (pevné, mobilní), které zajišťují ochranu osob v případě jejich napadení nebo ohrožení, o čidla indikující vznik požáru a průmyslové hlásiče prostředí, kterými jsou detektory úniku plynu, vlhkosti, zaplavení, teploty atd. jednoduše vše, co potřebujete k ochraně svého majetku.

Dodáváme a montujeme zabezpečovací systémy v klasickém drátovém provedení i v bezdrátovém provedení. V současné době je většina zabezpečovacích systémů hybridních tzn., že umožňuje připojení klasických drátových i bezdrátových prvků. Drátové zabezpečovací systémy jsou vhodné do nových prostor, nebo do objektů, ve kterých probíhá rekonstrukce a kabeláž je možné položit pod omítku, nebo do objektů, kde nevadí povrchové instalační lišty. Komponenty drátového systému jsou levnější, než bezdrátová varianta, je ale nutné počítat s navýšením ceny o cenu kabelů, instalačních lišt a práce spojené s provedením kabeláže v objektu.

Nabízíme dodávku a montáž zabezpečovacího systému včetně zhotovení kabeláže, ale také jen montáž komponentů zabezpečovacího systému na připravenou kabeláž, kterou si klient zajistí sám.
Na provedené instalace je po ukončení montáží zpracována dokumentace skutečného stavu. Nabízíme provádění záručního i pozáručního servisu včetně provádění pravidelných servisních prohlídek a revizí.

V případě Vašeho zájmu o námi nabízené služby Vám můžeme vypracovat nezávaznou cenovou nabídku. Cenovou nabídku je možné vypracovat na základě obhlídky objektu nebo podle zaslaného půdorysu objektu a upřesnění požadavků klienta.

Nabídku pro Vás vypracujeme zdarma.