Kamerové systémy

CCTV – kamerové systémy52AE5A6D-BD9E-40AA-89B4-6E1108277170__DG205B

Kamerové systémy zaznamenávají v současné době veliký rozvoj v oblasti bezpečnostní techniky i zvyšující se zájem ze strany zákazníků.

Kamerové systémy jsou nasazovány všude tam, kde je potřeba přehled a nepřetržité monitorování pohybu osob, automobilů nebo materiálu. Jedná se zejména o skladové prostory, výrobní procesy, benzinové čerpací stanice, haly s nekontrolovatelným pohybem většího množství osob, ale i ke střežení soukromých pozemků a objektů, garáží, nebo veřejného prostranství (kina, nádraží aj.)

Kamerové systémy jsou v současné době velmi oceňovanými pomocníky, protože nabízejí celou řadu možností, které jiné bezpečnostní systémy neumožňují. Naše firma svým klientům navrhuje kamerové systémy jako jeden z prvků integrovaných systémů komplexní ochrany majetku.

VÝHODY KAMEROVÉHO SYSTÉMU CCTV:

  • Monitoruje NON-STOP střežený prostor
  • Umožňuje dokonalou historii události (archivuje záběry z chráněného prostoru před, v průběhu i po mimořádné události)
  • Integrované systémy CCTV jsou kompatibilní s ostatními bezpečnostními systémy
  • Přesně lokalizují místa narušení s identifikací narušitele
  • Zajišťují generální prevenci
  • Pomocí skrytých kamer zajišťuje ochranu majetku i proti narušiteli profesionálovi a pak napomáhá k odhalení případné neloajálnosti vlastního personálu.

Uzavřené televizní okruhy (CCTV systémy) jsou sestaveny a navrženy přesně podle specifických potřeb jednotlivých zákazníků a s ohledem na sledované prostory, vždy s přihlédnutím k platné legislativě ČR.

Cenovou nabídku Vám vypracujeme zdarma, navštivte naši prodejnu, budeme se těšit na Vaši návštěvu.